Korepetica.pl

Napędzamy maturalne sukcesy!

ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO

Centrum Edukacji Zdalnej Korepetica.pl

Centrum Edukacji Zdalnej korepetica.pl umożliwia Twojemu dziecku zdobywać wiedzę od najlepszych wykładowców z wiodących uniwersytetów w Polsce i osiągnąć maturalny sukces.

Centrum Edukacji Zdalnej od początku swojej działalności (2013 rok) z ponadprzeciętnym rezultatem przygotowało ponad 5 tysięcy uczniów do egzaminu dojrzałości. W zeszłym roku uczestnicy akademickich kursów maturalnych uzyskali aż o 23% więcej z egzaminu dojrzałości niż wynosiła średnia wyników w kraju.

17+

Kursów na różnych poziomach

15

Najlepszych nauczycieli w kraju

5000+

Absolwentów korepetica.pl

Dlaczego Korepetica.pl?

Nauczyciele w Korepetica.pl
done

najlepsi dydaktycy w kraju,

done

wykładowcy z czołowych uniwersytetów,

done

recenzenci podręczników szkolnych,

done

doświadczeni nauczyciele akademiccy.

Nasi wykładowcy
Skuteczna nauka
done

wiedza niezbędna na maturze,

done

zadania i testy do samodzielnego rozwiązania,

done

stopniowe przyswajanie materiału,

done

połączenie tradycyjnych metod i nowoczesnej technologii,

done

estetyczna oprawa graficzna wzbogacona wykresami, tabelami i rycinami.

Akademickie kursy maturalne to nowoczesna forma nauczania, dzięki której Twoje dziecko zdobędzie rzeczową wiedzę i umiejętności niezbędne na maturze czy egzaminie. Wszystkie kursy opracowano tak, aby omawiane w nich zagadnienia były zgodne z aktualną podstawą programową określoną przez CKE.

Nauka ucznia przebiega w sposób uporządkowany i stopniowy. Każdy kurs jest podzielony na bloki (lekcje). Kursy składają się z rzeczowych wykładów oraz niezliczonej liczby zadań. Dzięki temu uczeń poszerza swoją wiedzę, a następnie wykorzystuje ją w praktyce.

Wykłady prowadzone są przez akademickich dydaktyków, którzy dbają o to, żeby przekazywana przez nich wiedza była dla ucznia jak najbardziej przystępna. Aby nauka była efektywna, każdy wykład został podzielony na mniejsze części w formie kilkunastominutowych filmów. Filmy przeplatane są testami, kolokwiami lub ćwiczeniami. Zadania zawarte w kursach mają charakter maturalny i przeznaczone są do samodzielnego rozwiązania. Po udzieleniu odpowiedzi, uczeń otrzymuje informację na temat uzyskanego wyniku. Dostęp do kursu jest nieograniczony i bezterminowy. Uczeń w dowolnym momencie ma wgląd do materiałów zawartych w kursie.

Kontrola postępów w nauce
done

statystyki postępów ucznia,

done

kontynuacja nauki od momentu ostatniej aktywności,

done

testy i kolokwia sprawdzające wiedzę.

Ważne jest, aby uczeń wiedział, w jakim stopniu opanował dany temat. W panelu użytkownika uczeń ma możliwość sprawdzenia, na jakim etapie kursu się znajduje. Po ponownym uruchomieniu kursu, uczeń kontynuuje naukę od momentu, w którym ostatnio ją przerwał. Uczeń ma także wgląd w statystyki swoich osiągnięć. Po każdym rozwiązanym teście czy kolokwium w panelu ucznia pojawia się informacja o jego postępach.

Gwarancja sukcesu
done

stopniowe przyswajanie wiedzy,

done

nielimitowany dostęp do kursu,

done

wykłady prowadzone przez doświadczonych dydaktyków,

done

zadania o charakterze maturalnym,

done

materiały zgodne z podstawą programową CKE.

Akademickie kursy maturalne uczą samodzielnego myślenia. Uczeń nie tylko poznaje dane zagadnienie, ale także uczy się, jak należy wyciągać wnioski. Kursy przekazują wiedzę w sposób uporządkowany, tak aby uczeń przyswajał informacje stopniowo. W każdym kursie oprócz teorii, pokazana jest także praktyka. Wykładowcy najpierw omawiają dany temat, a następnie tłumaczą i pokazują, w jaki sposób wykonać dane zadanie, aby odnieść sukces na maturze.

Po omówieniu zagadnienia uczeń rozwiązuje zestaw zadań. Zadania mają na celu utrwalenie zdobytych wiadomości, a także pozwalają ocenić, na ile uczeń dane zagadnienie opanował. Zadania mają charakter maturalny.

W trakcie nauki istotne jest, aby dziecko powtarzało poznany materiał i utrwalał zdobyte wiadomości. Stąd dostęp do kursu jest nieograniczony. Uczeń w każdej chwili może ponownie obejrzeć wybrany wykład czy omówienie zadania.

Korzystne ceny
done

jednorazowa płatność za kurs,

done

rabaty na pakiet kursów,

done

dodatkowe zajęcia i materiały,

done

wygodny i jasny system płatności.

W odróżnieniu od korepetycji czy innych zajęć dodatkowych, uczeń może korzystać z kursu bez ograniczeń, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kurs nie wygasa, a zawarte w nim nagrania można oglądać bez limitu. Dodatkowo użytkownicy portalu mają w trakcie roku szkolnego możliwość uczestnictwa w zajęciach dodatkowych, które odbywają się online.

Płatności za kurs można dokonać poprzez przelew internetowy Dotpay lub korzystając z przelewu tradycyjnego. Dostęp do kursu jest aktywowany w momencie zaksięgowania płatności przez portal korepetica.pl. Ceny poszczególnych kursów oraz ich zawartość można sprawdzić na stronie z ofertą. Płatność za kurs jest jednorazowa.

Poznaj opinie naszych użytkowników i ich rodziców

Gdy córka pokazała mi waszą ofertę, podchodziłam do tego sceptycznie. Na początku kontrolowałam wszystkie wykłady. Teraz z czystym sumieniem mogę wyrazić niesamowicie pozytywną opinię.

Maria, Gdańsk

żeby każdy nauczyciel uczył tak jak dr. Piotr...

Inka, Bydgoszcz

Myślałam, że to będzie nudne, ale nie było, koleś jest niesamowity!

Kasia, Ciechanów

najlepsze wyjaśnienie! jasno, przejrzyście. dziękuję za pomoc

Karolina, Toruń

Daj swemu dziecku szansę na lepsze kształcenie
Poznaj naszą ofertę